spot_img

Kiedy jest Fame MMA 18? Pełna Karta Walk

Jeśli lubisz oglądać gwiazdy internetu, które biją się w klatce, to nie możesz przegapić nadchodzącej gali Fame MMA 18, która odbędzie się 20 maja w Atlas Arenie w Łodzi. To będzie wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy w historii federacji zobaczymy double main event, czyli dwie walki wieczoru jedna po drugiej. Ale co to dopiero będą za walki!

Fame MMA 18 Karta Walk

Fame MMA 18 to gala, na której nie zabraknie emocji, niespodzianek i… śmiechu. Organizatorzy przygotowali dla fanów freakfightów dwie walki wieczoru, w których Amadeusz Ferrari Roślik zmierzy się z dwoma rywalami: Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim. Czy Ferrari będzie miał wystarczająco dużo paliwa w baku, aby pokonać obu przeciwników? A może skończy jak ostatnio – z podniesioną ręką Łaszczyka i zalanymi oczami? Na to pytanie poznamy odpowiedź 20 maja.

  • Main Event – Amadeusz Ferrari Roślik vs Marcin Dubiel / MMA
  • Main Event – Amadeusz Ferrari Roślik vs Kacper Crusher Błoński
  • Marta Linkimaster Linkiewicz vs Ewa Kleo Brodnicka
  • Robert Pasut Abstrachuje vs Dawid Rzeźnik Dzinold
  • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula
  • Tomasz Zadyma Gromadzki vs Alan Kwieciński Warsaw Shore
  • Piotr Szeliga vs Michał Wampir Pasternak
  • Natan Pierzasty Marcoń vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Dominika Rybak vs Elizabeth Lizi Anorue
  • Mateusz Spysiński vs Jakub Paramaxil Frączek

Walki są ułożone w kolejności.

Main Event – Amadeusz Ferrari Roślik vs Marcin Dubiel / MMA

W drugiej walce wieczoru Roślik zmierzy się z Marcinem Dubielem, który jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Dubiel od dawna trenuje MMA i ma spore doświadczenie w tej dyscyplinie. Czy Roślik będzie miał siły na drugą walkę, czy też padnie ofiarą Dubiela, który nie odpuszcza żadnej okazji do zrobienia dobrego show?

Walka na zasadach MMA.

Main Event – Amadeusz Ferrari Roślik vs Kacper Crusher Błoński

W pierwszej z nich Amadeusz Ferrari Roślik zmierzy się z Kacprem Crusherem Błońskim, który jest znany z tego, że nie ma litości dla swoich przeciwników. Roślik, który przegrał ostatnią walkę z Kamilem Łaszczykiem w dramatycznych okolicznościach, chce się zrehabilitować i udowodnić, że jest prawdziwym mistrzem. Czy uda mu się pokonać Błońskiego, czy też znów będzie musiał tłumaczyć się ze swojej porażki?

Walka na zasadach MMA.

Jeśli Roślik przegra z Crusherem, to walka z Dubielem się nie odbędzie.

Marta Linkimaster Linkiewicz vs Ewa Kleo Brodnicka

Ale to nie wszystko! Na karcie walk Fame MMA 18 znajdziemy jeszcze wiele innych ciekawych pojedynków, które na pewno dostarczą nam wielu emocji i śmiechu. Zobaczymy m.in. Martę Linkiewicz, która zmierzy się z Ewą Brodnicką, byłą mistrzynią świata w boksie. Czy Linkiewicz da radę sprostać tak silnej rywalce, czy też zostanie znokautowana w pierwszej rundzie?

Walka na zasadach MMA

Robert Pasut Abstrachuje vs Dawid Rzeźnik Dzinold

Inną atrakcyjną walką będzie starcie Roberta Pasuta z Dawidem bnRzeźnikiem. Sutonator znany jest ze swojego agresywnego stylu walki i nieprzewidywalnego zachowania. Czy Rzeźnik będzie w stanie go powstrzymać? A może Pasut znowu zrobi coś szalonego i wywoła burzę w mediach społecznościowych? Może spróbuje ugryźć Rzeźnika albo rzucić mu krzesłem?

Walka na zasadach K-1 w małych rękawicach

Maksymilian Wiewiór Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula

Na kartę walk Fame MMA 18 trafił także pojedynek o pas w kategorii do 84 kg między Maksymilianem Wiewiórką a Arkadiuszem Tańculą. Wiewiórka jest obrońcą tytułu, który zdobył po zwycięstwie nad Kubąńczykiem. Tańcula jest jego wyzwaniem i chce odebrać mu pas. Czy Wiewiórka obroni swoje trofeum? A może Tańcula okaże się lepszym zawodnikiem i zostanie nowym mistrzem? Albo może obaj zasną w klatce i sędzia ogłosi remis?

Walka o pas kategorii do 84 kg na takich zasadach, jak chciał Wiewiór, czyli na zasadach FAME MMA! 😀

Tomasz Zadyma Gromadzki vs Alan Kwieciński Warsaw Shore

Obaj zawodnicy są znani ze swojej agresywnej i widowiskowej postawy w klatce, a także z licznych kontrowersji poza nią. Kwieciński to młody i utalentowany pretendent do tytułu, który ma na koncie kilka spektakularnych nokautów. Obaj zapowiadają, że nie dadzą sobie żyć w klatce i że walka zakończy się przed czasem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Czy Zadyma Gromadzki udowodni, że nadal jest najlepszy w swojej kategorii?

Walka na zasadach MMA.

Piotr Szeliga vs Michał Wampir Pasternak

Zobaczymy też Piotra Szeligę, który stanie do walki z Michałem Pasternakiem, byłym zawodnikiem KSW. Szeliga jest znany z tego, że lubi prowokować i wyzywać swoich przeciwników. Czy Pasternak da się sprowokować i odpowie mu w klatce, czy też zachowa spokój i pokona go techniką?

Walka na zasadakach K-1 w małych rękawicach

Natan Pierzasty Marcoń vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk

Obaj zawodnicy nie darzą się sympatią i już kilkakrotnie dochodziło do spięć między nimi. Na ostatniej konferencji prasowej Daro Lew zaatakował Pierzastą Gęś i musiała interweniować ochrona. Natan Marcoń chce zrewanżować się za swoją porażkę z Wiejskim Koksem i udowodnić, że jest lepszym fighterem niż Daro Lew, który ma negatywny bilans walk w Fame MMA. Kto wyjdzie zwycięsko z tej krwawej bitwy?

Walka na zasadach MMA.

Dominika Rybak vs Elizabeth Lizi Anorue

Dominika Rybak to gwiazda FAME MMA, która ma na swoim koncie dwa imponujące zwycięstwa nad Klaudią Kapusniak i Dagmarą Szewczyk. Jej rywalka, Elizabeth Lizi Anorue, to debiutantka, która chce zaskoczyć wszystkich swoimi umiejętnościami. Czy Dominika Rybak potwierdzi swoją dominację w kategorii kobiet? Czy Elizabeth Lizi Anorue sprawi sensację i pokona faworytkę? A może dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji i obie zawodniczki zakochają się w sobie na pierwszy rzut oka? Wszystko jest możliwe w FAME MMA!

Walka na zasadach MMA.

Mateusz Spysiński vs Jakub Paramaxil Frączek [FREE FIGHT]

Obaj panowie mają już za sobą debiuty w oktagonie, ale z różnym skutkiem. Spysiński pokonał swojego rywala przez poddanie w pierwszej rundzie, a Paramaxil został znokautowany przez Frania w drugiej rundzie. Czy tym razem Paramaxil zdoła się zrewanżować i udowodnić, że nie jest tylko słownym wojownikiem? A może Spysiński ponownie okaże się lepszym zawodnikiem i zdominuje walkę? Nie wiadomo, co się wydarzy, ale jedno jest pewne – będzie to walka pełna emocji, napięcia i humoru.

Walka na zasadach MMA

Fame MMA 18 kiedy i gdzie? Podsumowanie

Takich i innych walk możemy się spodziewać na Fame MMA 18, które odbędzie się 20 maja w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety są jeszcze dostępne, a jeśli nie zdążycie ich kupić, to możecie obejrzeć galę online na oficjalnej stronie federacji. Nie przegapcie tej okazji, bo Fame MMA 18 zapowiada się jako najśmieszniejsza gala w historii!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze