Strona główna Ciekawostki Jak zmielić susz bez młynka? 8 prostych trików

Jak zmielić susz bez młynka? 8 prostych trików

0
7920

Mielenie suszu to jedna z najważniejszych pozycji. Jeśli nie zrobisz tego choć TROSZKĘ dobrze, to możesz liczyć się z tym, że nie skręcisz blanta, w lufie i cybuchu zmieścisz mniej i przede wszystkim będzie przez to mniejsza faza, bo susz nie będzie palił się równomiernie.

Czasem jednak dzieje się tak, że młynka przy sobie nie masz. Nie wiesz kompletnie co zrobić, by twój susz był idealnie zmielony, wiadomo – młynka nie zastąpi nic. To jest jak z butami, no niby buty do biegania stworzone zostały do biegania, ale tak na serio to nogi zostały stworzone po to żeby chodzić i/lub biegać xD, buty to tylko dodatek, bez nich też można biegać, ale nie jest to tak komfortowe jak w nich, kumasz o co chodzi?

Dam Ci aż 8 prostych tipów, jak zmielić susz bez młynka. Na pewno znajdziesz coś, co masz w domu i w bardzo prosty sposób poradzisz sobie ze swoim suszem.

Zmiel susz rękoma

Mówiłem coś, że na pewno znajdziesz w domu przyrząd do zmielenia? Ekhm, no, no to tak. Rączki bozia dała, więc trochę wprawy i będziesz marihuanę mielić dłońmi bez problemu. Wymaga to jednak czasem trochę siły i palce mogą się kleić, ale luz. Nie od razu Rzym zbudowano.

Użyj tarki do ziemnioków

Nie wiem do czego u was jest ta tarka, ale u mnie mama zawsze trze na niej ziemniaki do placków ziemniaczanych, tarka do sera to chyba to samo, z resztą nie ma innych tarek w Pepco XD więc jeden Chiński upadek Japonii, którą tarkę weźmiesz. Każda do suszu będzie się nadawać, jedyne co to wiadomo, że zmarnujesz trochę suszu, chyba, że znajdziesz jakiś sposób jak trzymać końcówkę.

Moneta i opakowanie po tabsach

Użyj opakowania po tabletkach lub gumach, chodzi o te takie twardsze opakowania, plastikowe buteleczki :p. Włóż 50 gr lub 2 złote, w zależności od tego, która moneta się zmieści. Wrzuć tam susz i potrząśnij mocno, powtórz ruch kilka razy.

Młynek do kawy

Muszę tłumaczyć? XD Młynek do kawy to spoko młynek do suszu tylko w ogóle nie jest praktyczny, ciężko go ze sobą zabrać, ale za to mieli susz superancko. Jak prawdziwy torreador młynków XD do tego większość młynków jest elektrycznych więc automatycznie stajesz się leniem ;] HA-HA. Nie no nie wszystkie są elektryczne.

Blender

Blender to kolejny sposób, który jest w sumie oczywisty jak 2+2 XD. Jeżeli masz w blender w domu i nie chcesz używać żadnych z powyższych metod, weź sobie blender mordo i weź go tak o, użyj. Byle nie za drobno!

Nóż do chleba lub do czegokolwiek innego (ostry)

Pobaw się w kucharza, weź deskę do krojenia, chwyć nóż i zacznij kroić niczym Gordon Ramsey, szybciutko i z werwą. Pokrój susz na drobne części, nie jest to trudne, jednak czasem susz może przyklejać się do noża poprzez swoją lepkowatość.

Nożyczki i kieliszek

Brzmi jak gra?! Trochę w sumie tak, do tego taka weselna gdzie się bawią tylko stare dziady i baby xD, w każdym razie nie jest to gra tylko kolejny sposób na to, by zmielić susz. I powiem wam, że idzie to całkiem sprawnie jeśli chodzi o jakość zmielonego suszu. Susz wsypujesz do kieliszka, a do niego nożyczki i tak tniesz obracając sobie kieliszek w okół własnej osi. :)( NMZC

Abstrahując możesz używać wielu wielu wielu innych rzeczy, jak np karta kredytowa, moździerz do pieprzu czy nawet sekatora XD, wszystko w twoich rękach mordeczko. Powodzenia!

BRAK KOMENTARZY