spot_img

Gdzie ukryć marihuanę?

W tym artykule nie chodzi o przechowywanie marihuany, a o jej ukrywanie. To dwie odrębne sprawy. Jeśli chcesz przeczytać o tym jak prawidłowo przechowywać marihuanę oraz czy marihuana może się przeterminować to zapraszam do kliknięcia linku niżej.

-> Link do artykułu.

Dobra, czas na kilka sposobów na ukrycie marihuany w domu, bo powiedzmy, że nie chcesz by rodzice lub współlokatorzy znaleźli w mieszkaniu worek z tematem. Nic nie będziesz musiał kupować, postaram się wypisać takie skrytki, które będziesz mógł zrobić sam z rzeczy, które raczej posiadasz w domu. Zaczynajmy!

Skrytka z książki

Może jest to oczywiste, ale jeśli chodzi o skrytki to jest to serio mega opcja, w końcu kto zaglądać będzie do twoich książek lub podręczników szkolnych? Wykonanie takiej skrytki nie jest trudne.

Sposób wykonania:

  1. Weź książkę, której nie używa zbyt często, taką której nie będziesz żałować.
  2. Przejdź do 20-30 strony książki (od razu mówię, że najlepiej wziąć książkę taką, która ma przynajmniej 300 stron)
  3. Teraz mam dwie opcje, albo możesz wyciąć dowolnej wielkości prostokąt w książce na ok. 150 stron, lub przyłożyć przykładowo tę puszkę RAW i od niej odrysować prostokąt, który będziesz wycinał. Ostatnie strony możesz wtedy ze sobą skleić i również wkleić tam puszkę. Jak będę w domu to zrobię coś takiego, by pokazać jak zajebiście można to ugryźć, ale myślę, że wiesz o co chodzi.
  4. Jeśli zrobiłeś to z puszką to wsadź zioło nawet luzem, nie powinno wydawać żadnych zapachów, jeśli bez puszki to najlepiej jak wsadzisz je w hermola lub inne mniejsze opakowanie.

Książka jest dość znanym sposobem, ale zazwyczaj nikt na nie wpada od razu. Jakbym był wścibskim rodzicem to przeszukałbym biurko, szuflady, tapczan i skarpety xD, nie wpadłbym, że mój dzieciak zrobił specjalną książkę do trzymania ziółka. Ale wiadomo, że jak dojdzie do takiej sytuacji to prędzej z nim zjaram niż zwyzywam i wyrzucę ziółko :DD.

Zmielony susz łatwiej ukryć – pojemniki po mazakach

Kojarzysz te podkreślacze?

Idealnie nadaj się na skrytkę. Odczepiasz górę, wyciągasz wkład i dokładnie czyścisz (najlepiej alkoholem iso) środek. Wkładasz ziółko do hermola (możesz je zmielić), a potem do pustego mazaka. Mazaki te są szczelnie zamykane więc żaden zapach nie będzie się wydobywał. Możesz stworzyć całą armie takich mazaków. Górę zostaw, wiadomo, bo inaczej się nie zamknie, a dodatkowo będziesz mógł udowodnić, że nadal podkreśla :P.

Jeśli posiadasz w swojej kolekcji VHS-y to…

Zrób z jednego skrytkę. Wydrukuj sobie okładkę jakiegoś filmu, albo wyrzuć starą, mniej znaczącą dla ciebie kasetę i tam chowaj ziółko. Zmieszczą się też akcesoria jak bletki, czy np. trzyczęściowy młynek.

Doniczka

Sytuacja jest prosta, do największego kwiata kupujesz ciut większą doniczkę, taką by zmieścić na sam dół metalowego boxa, takiego jak wcześniej co pisałem z książką. Ładujesz kwiat i gotowe, proste, co nie? A dodatkowo ziółko jest w chłodnym i ciemnym miejscu przez cały czas, same profity!

Podsumowanie

Jeśli chciałbyś więcej mniej oczywistych tipów dotyczących tego jak ukryć swoje ziółko to zapraszam na prv. Możesz się odezwać na Insta! Odpowiadam tam szybko i chętnie pomogę! Z wiadomych przyczyn napisałem te najbardziej oczywiste. Tego artykułu raczej i tak nie przeczyta Twoja mama czy pies :D! Pozdrówki!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze