spot_img

Kilka smaczków z AlkoMastera

Lord Kruszwil nalewający szampana do kieliszka przy kolejce górskiej

Doczekaliśmy czasów w których niekontrolowane luźne patostreamy z picia alkoholu nabierają coraz większego rozmachu. Era patostreamów z Gohą, Magicalem już dawno dobiegły końca.

Mamy 10 powodów, dlaczego palenie jest lepsze niż dawanie sobie w kocioł, chyba za bardzo wdało się nam to w nawyk. No cóż, ale wiadomo, że na imprezach i dymach można nieźle zarobić.

Niestety Polska to kraj, który ceni sobie tradycję picia alkoholu ponad korzyści płynące z legalizacji marihuany. Trochę czasu minie aż doczekamy się rozluźnienia przepisów o wymarzonej gali WeedMaster nawet nie wspominam (xD).

Spożywanie alkoholu na ustalonych zasadach i według kategorii wagowej. Tak właśnie wygląda przyszłość steamów z picia, a wszystko w otoczce jaką znamy z Fame MMA.

Influencerzy, patostreamerzy, weterani Warsaw Shore i zawodnicy Fame MMA a wszyscy lubiący walnąć sobie w kocioł.

Na czym polega AlkoMaster

Gala w piciu alkoholu nie polegają wyłącznie na wypiciu jak największej ilości w jak najkrótszym czasie.

Pytanie, które się pojawia jest oczywiste.

Więc o co chodzi w tej całej gali AlkoMaster?

Każdemu z uczestników zostanie dobrana kategoria wagowa i dostanie przypisaną do niej konkretną ilość alkoholu. Zawody w piciu zaczną się od niżej procentowych trunków i z każdą następną rundą mają stawać się silniejsze.

Tym ciekawiej, że w skład zawodników alkoholowej federacji wchodzą influencerzy, którzy mają spore doświadczenie w robieniu zadymy i oczywiście w imprezach.

Kategorie wagowe pojedynków AlkoMaster:

 • Superciężka – powyżej 125kg
 • Ciężka – do 125kg
 • półciężka – do 100kg
 • średnia – do 75kg
 • lekka – do 50kg
 • open – bez limitów wagowych

Zasady AlkoMastera

Pojedynek ma składać się z pięciu rund, każda z nich będzie podzielona na dwie części.

Z czasu przeznaczonego na wypicie alkoholu i wykonanie zadań.

Zadania mają obejmować jazdę na rowerze, czytanie wiersza, zjedzenie żywego robala i zrobienie jaskółki. Za dobrze wykonane zadania będą przyznawane dodatkowe punkty.

Wolniejsze wypicie alkoholu nie musi oznaczać od razu przegranej. Osoba, która wypije pierwsza alkohol będzie mogła wybrać zadanie spośród dwóch. Wypicie jako pierwsza osoba może okazać się zgubne i przechylić szale na korzyść przeciwnika.

Mimo wszystko nadal czekam aż pojawi się WeedMaster. Zadania do wykonywane na takiej gali to dopiero byłaby beczka. Mieszanie palenia z alkoholem też byłoby śmieszne, a do tego pożyteczne.

Przypalenie sobie podczas imprezy może zmniejszyć szkody wyrządzone przez alkohol wątrobie.

Konferencja AlkoMaster

Pierwszą konferencję AlkoMastera można było zobaczyć na żywo w niedziele 31 listopada 2021 roku.

Trybson w roli prowadzącego nie sprawdził się do końca. Było po nim widać, że w żaden sposób nie był przygotowany na zachowanie włodarzy.

Koral i Lasik w konfrontacji zakrzyczeli Pedro i Alana, rzucali mięsem zaczynając od kurw kończąc na namawianiu do kresek. Weterani z Warsaw Shore nie mieli nawet okazji się wypowiedzieć bo nie zostali nawet dopuszczeni do głosu.

Ewidentnie ktoś przesadził z narkotykami długo przed 18 rokiem, życia. Nie chce mi się wierzyć, że za tą dwójką zjebów nie kryje się ktoś większy. Jak się na nich patrzy nawet nie ma się pewności, że potrafią sami zawiązać sobie sznurowadła.

Czasu nie starczyło na część z zawodników, ale zapowiedziani pojawią się na gali AlkoMastera 26 listopada.

Cała konferencja AlkoMaster 1

Karta walk i zawodnicy AlkoMastera

Walki 1 vs 1

 1. Mielonidas vs Fit.pl
 2. Pasza vs Arnold
 3. Don Kasjo vs Rataj
 4. Ferrari vs Hejter
 5. Adrian Cios vs Zabijacz
 6. Diablo vs Zółw.tv
 7. Maluba vs Evelona
 8. MegaKot vs Kruszwil

W konfiguracji 2 vs 1

Lenka & Nesti vs Daniel Magical Zwierzyński

Ćwiartson & BigJack vs Psychotrop

Konfiguracja 2 vs 2

Kolar & Lasik vs Pedro & Alanik

Konfiguracja 3 vs 1

Konserwator & Bodychrist & Noras vs Kruszyna

Ferrari znowu robi dymy

Władca Piekieł Ferrari dwa razy nie zastanawia się co powiedzieć. Na konferencji AlkoMastera było tak samo. W ciągu 3 minut zdążył sprowokować Hejtera.

Ferrari to tykająca bomba czasami wystarczy mały impuls, żeby się odpalił.

Miała być lepa, poszedł młynek, kilka centymetrów brakowało, żeby pięść Amadeusza dosięgły czoła Hejtera. Gdyby nie ochrona prawdopodobnie zostałby znokautowany.

Ferrari robi dymy a Hejter dostaje prawie z młynka.

Najciekawsze pojedynki

Don Kasjo vs Rataj

Mieliśmy już okazję zobaczyć ich pojedynek podczas Fame MMA 6. Walkę Kasjo vs Rataj wygrał Kasjusz, no cóż zobaczymy czy „król” da się pokonać.

Skoro Kasjusz rozwalił przeciwnika na ringu, dlaczego nie miałby tego zrobić również w piciu?

Konflikt z Najmanem to nie były przelewki, podczas konferencji można było zobaczyć Kajso od zupełnie innej strony. Tak spokojnego Kasjusza jeszcze nie widzieliście, sam Trybson był pod wrażeniem.

Don Kasjo zawalczy z Ratajem o pas króla na AlkoMasterze?

Kolar & Lasik vs Pedro & Alanik

Coś mnie tknęło oglądając ten fragment konferencji Alkomastera. W ogóle nie kojarzyłem Kolarczyka i Lasika. Za młodzi, żeby byli gdzieś rozpoznawalni, tym bardziej, że nie wyglądali na kogoś kto mógłby wybić się samemu. Powiedzieć, że brakuje im charakteru i charyzmy to za mało, wystarczy tylko na nich spojrzeć.

Nie chciało mi się też wierzyć, że na ich miejsce nie było nikogo ciekawszego.

I nagle z ust prowadzącego padło, że wśród nich jest włodarz…

Że co? Lasik ma 22 i nie jest za bardzo rozgarnięty.

Typ ewidentnie musiał przesadzić z jakimiś dragami.

Śmiesznie wyrywają sobie mikrofon.

Kruszwil vs MegaKot w kategorii open

MegaKota (XD) mogliście ostatnio zobaczyć w „Królowych życia”, 51 latek zmierzy się z Kruszwiem. Po aresztowaniu Kamerzysty Kruszwil wprowadził się właśnie do niego, także zapowiada się ciekawie.

Ćwiartson & BigJack vs Psychotrop

Kto nie chciałby zobaczyć dwa karły walczące z menelem? Przypominają mi się sceny z wrednymi krasnalami, albo skrzatami masakrującymi znacznie większego przeciwnika. Niedocenienie ich może okazać się zgubne dla Psychotropa.

Konserwator & Bodychrist & Noras vs Kruszyna

Kruszyna jest nią tylko z nazwy, chłop jest wielki jak stodoła i przy tej wadze musi mieć niezły spust. Zresztą jego przeciwnicy też nie należą do wagi lekkiej i nie wyglądają na osoby, które próżnują.

Wysoki otyły mężczyzna w niebieskiej koszuli trzymający ogromną butelkę wódki

AlkoMaster gdzie i kiedy obejrzeć?

Gala AlkoMastera ma rozpocząć się 26 listopada o godzinie 19 i będzie można ją obejrzeć online przez stronę alkomaster.tv w systemie PPV.

Żeby obejrzeć zawody w piciu alkoholu na żywo ze strony, trzeba będzie zapłacić od 15 do 25 złotych za transmisje. Pewnie nie zbraknie streamów udostępnianych przez widzów, wystarczy być czujnym a na pewno się pojawią.

Czego możemy się podziewać

W trzech słowach: czekają nas dymy.

W 53 minucie konferencji wchodzi porobiony zespół w Koral i Lasik. Mam nadzieje, że był porobiony bo, jeśli są tacy normalnie to na gali będzie drama.

Ferrari i Hejter nie przypadli sobie do gustu. Na konferencji AlkoMaster było już ostro a do gali raczej się nie pogodzą. Mały włos brakował, żeby Hejtera zgarnęła karetka a podczas gali pod wpływem refleks nie będzie taki sam.

Mimo wszystko niektóre z osób pozytywnie zaskoczyły, jak Magical czy Kruszwil. Przyszli z nastawieniem na dobrą zabawę. Nie było widać parcia na robienie wokół siebie hałasu i atencji, co bardzo plusuje.

Jednak cała alkoholowa federacja i wydarzenie stoi pod znakiem zapytania. Nic tylko czekać i przekonać się 26 listopada co zaserwują nam najbardziej nieprzewidywalni zawodnicy pod wpływem.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze