spot_img

Kim jest Robert Pasut? Wzrost, wiek, waga, kariera

Robert Pasut to nie tylko jeden z najpopularniejszych, emerytowanych youtuberów w Polsce, ale także zapalony sportowiec, biznesmen i miłośnik samochodów. Znany jest przede wszystkim z kanału AbstrachujeTV, który współtworzył z dwoma kumplami – Czarkiem i Masnym. Razem nagrywali śmieszne filmiki, które bawiły miliony ludzi. Jednak Robert nie zadowolił się tylko tym i postanowił spróbować swoich sił w innych dziedzinach.

Robert Pasut biznesmen, czy błazen?

W 2016 roku Robert Pasut założył spółkę Abstra, która zajmuje się produkcją i prowadzeniem różnych kanałów na YouTube. Wśród nich są takie hity jak „Świat bez internetu”, „Co mówią: Gimbusy” czy „Czego nie mówią: Polacy”. Robert był prezesem tej firmy i zarządzał nią z wielkim zaangażowaniem. Niektórzy mówią, że biznes to jego druga pasja po nagrywaniu filmów. A może pieniądze to jego pasja?

Robert Pasut walka

Robert ma jeszcze inną pasję – sport. Od kilku lat regularnie ćwiczy na siłowni i dba o swoją formę. W 2021 roku zaskoczył wszystkich, gdy ogłosił, że będzie walczył w federacji Fame MMA. Jego rywalem był Japczan, który wcześniej pokonał Bonusa BGC. Robert nie bał się wyzwania i pokazał, że ma w sobie ducha walki. Wygrał swoją walkę przez poddanie w pierwszej rundzie i udowodnił, że jest nie tylko zabawny, ale także twardy

Robert Pasut samochód

Robert ma też swoje słabości – samochody. Lubi jeździć szybko i luksusowo. Na swoim Instagramie często chwali się swoimi autami, które kupuje za zarobione pieniądze. Niektórzy twierdzą, że to jego sposób na kompensowanie czegoś, ale Robert nie przejmuje się tym i cieszy się życiem jeżdżąc swoim mercedesem, bo to wszystko, co mu zostało po jego karierze. Zostało mu też parę stówek po sprzedaży Doge RAM, które dostał od Fame MMA dlatego, że był zajebiście śmieszny na gali.

Robert Pasut to zatem człowiek wielu talentów i zainteresowań. Nie boi się nowych wyzwań i ciągle się rozwija i zaskakuje nas na kolejnych galach Fame MMA. Czasami jest cringowy, ale to nic bo jest bardzo lubiany przez swoich fanów, którzy podziwiają go za jego poczucie humoru i odwagę. Robert jest prawdziwym fenomenem polskiego internetu.

Robert Pasut Fame MMA

Robert Pasut, znany również jako Sutonator podpisał kontrakt z organizacją Fame MMA, która organizuje gale walk między internetowymi gwiazdami i celebrytami. Jego debiut miał miejsć na Fame MMA 13, gdzie zmierzył się z Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem, znanym streamerem i youtuberem. Walka była bardzo emocjonująca i zakończyła się spektakularnym zwycięstwem Pasuta, który znokautował rywala w pierwszej rundzie.

Po tej walce Robert Pasut stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych zawodników Fame MMA. Jego następny przeciwnik był jeszcze bardziej znany i kontrowersyjny – Jacek Muran Murański, który wcześniej nie wygrał żadnej walki a znany jest z tego, że drze morde. Walka odbyła się na Fame MMA 16 i była głównym wydarzeniem gali.

Walka była bardzo wyrównana i obaj zawodnicy zadawali sobie wiele ciosów. Robert Pasut pokazał jednak większą technikę i kondycję, a także lepszą grę w parterze.

Robert Pasut jest obecnie niepokonany w Fame MMA i czeka na kolejnego wyzwania. Nie wiadomo jeszcze kto będzie jego następnym rywalem, ale spekuluje się, że może to być Norman Parke, były zawodnik UFC i aktualny mistrz wagi lekkiej Fame MMA. Taka walka byłaby z pewnością wielkim wydarzeniem i przyciągnęłaby wielu fanów.

A co ty myślisz o walkach Roberta Pasuta? Czy podobają ci się jego występy? Czy uważasz, że jest najlepszym zawodnikiem Fame MMA? Daj znać w komentarzach.

Robert Pasut partnerka

Partnerką Roberta Pasuta była Wiktoria, która również prowadzi publiczne życie w sieci. Wiktoria ma swój kanał na YouTube, gdzie publikuje vlogi ze swojego codziennego życia, a także wspólne filmy z Robertem. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą wiksawiktoria, gdzie ma ponad 50 tysięcy obserwujących. Wiktoria często pokazywała się na zdjęciach i filmach z Robertem, a także wspierała go podczas jego walk w Fame MMA.

Robert i Wiktoria byli razem od kilku lat i wyglądali na bardzo szczęśliwą i zakochaną parę. Mieli jakieś plany na przyszłość, np. ślub czy dzieci. Na razie skupiają się na swoich karierach i pasjach, a także na podróżowaniu. Niestety ze ślubu i dzieci nici, bo Robert stwierdził, że woli wrócić do swojej przyszłości czyli dziw*i, wó*a i k*ks. Na swoim filmiku na YT oświadczył, że rozstaje się z Wiksą, którą później przejął nikczemny Wardęga, biorąc ją do swojego kanału newsowego na YT.

Robert Pasut wiek

Robert Pasut urodził się w 1989 roku. Tak podaje. Nie wiadomo, czy te dane są prawdziwe, czy tylko abstrachuje, bo lubi robić żarty z wszystkiego i wszystkich. Może wcale nie jest Robertem Pasutem, a jakimś sobowtórem, który podszywa się pod niego, żeby zarobić na jego sławie? A może to on jest sobowtórem samego siebie i tak naprawdę nazywa się Japczan? Wszystko jest możliwe w świecie AbstrachujeTV, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Bo mógł tak, jak zawsze przebrać się. Np. za babę jak wspominał o tym Wardęga.

Robert Pasut waga

Robert Pasut waży około 93 kilogramy. Wiedziałeś, że Robert jest pasjonatem Fitnessu i zdrowego odżywiania? JA TEŻ NIE! W swoim najnowszym wpisie na blogu opowiada o tym, jak udało mu się zrzucić kilka kilogramów i poprawić swoją sylwetkę. Nie jest to jednak typowa historia o diecie i ćwiczeniach. Robert Pasut zdradza, że jego sekretem jest… waga! Tak, to właśnie dzięki regularnemu ważeniu się i monitorowaniu swojego postępu, Robert Pasut osiągnął wymarzone rezultaty, czyli 93 kilogramy wagi. To, co jest dla Roberta początkiem, dla innych jest szczytem!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze