spot_img

Kim jest i z czego zasłynął Amadeusz Ferrari. Jak Roślik trafił do FAME MMA

Kim jest Amadeusz Ferrari

Amadeusz Ferrari a w zasadzie Amadeusz Ferrari Roślik skończył właśnie 26 lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawanych zawodników w FAME MMA. Jest to postać którą zdobędzie sympatię i respekt, albo straci cały szacunek w twoich oczach. Przebieranie w słowach nie jest jego mocną stroną, facet po prostu mówi to co myśli i nie zastanawia się dwa razy co powiedzieć.

Można o nim naprawdę wiele mówić. Porywczy charakter, totalna próba dominacji nad przeciwnikami, agresywne zachowania wobec pozostałych zawodników FAME MMA są normą, zresztą gdyby takie sytuacje się nie zdarzały, nie byłoby o Amadeuszu tak głośno.

Wiadomo gale tego typu mają przynosić rozrywkę i wzbudzać jak największe emocje u publiczności a w jaki sposób zrobić to lepiej, niż wywołując konflikt z rywalem?

Uczestnictwo w FAME MMA przynosi Amadeuszowi coraz większą popularność. Do tej pory na swoim Instagramie Ferrari zebrał już prawie 400 tys. obserwatorów, a ich liczba stale rośnie. Wrzuca tam zdjęcia gównie z treningów, od czasu do czasu można zobaczyć przebitki z jego prywatnego życia.

Z czego zasłynął Ferrari

Ferrari zasłynął najbardziej z głośnego i burzliwego konfliktu z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Boxdel najwyraźniej stwierdził, że będzie dobrze przenieść dramę obu panów na ring.

Adrian Polak był już członkiem konfederacji FAME MMA, a Ferrari interesował się sztukami walki, do tego był wybuchowy i rozrywkowy. Wniosek nasuwa się tylko jeden, niech konflikt zostanie rozwiązany pięścią i przelewem krwi XD.

Nie było głośno o Ferrarim dopóki nie dostał się do FAME MMA, ale w jaki sposób do tego doszło? Na początku Amadeusz próbował swoich sił podczas streamingu na swoim kanale. Z czasem został zaproszony do Youtube Shore, gdzie podczas jednego z live pobił się z Adrianem Polańskim.

W ten sposób zaczął się już legendarny konflikt Polak vs Ferrari. Najlepsze jest to, że pokłócili się o bułkę XD. Na nagraniu widać jak Amadeusz rzuca się na przeciwnika w kuchni. Po tym incydencie Amadeusz Ferrari został zaproszony do FAME MMA.

Bójka Amadeusza Ferrariego z Adrianem Polakiem o bułkę. Wszystko działo się podczas streama Youtube Shore.

Sytuacja beczkowa, ale serio alkohol dla niektórych osób powinien być zakazany. Pomyśleć, że uspokajające konopie, które nie wpływają negatywnie na wątrobę i są znacznie bezpieczniejsze są zakazane. Po zapaleniu nie ma się ochoty nawet robić tego rodzaju odpałów.

Marihuana jest znacznie lepsza od alkoholu w każdej kwestii.

Jakim zawodnikiem FAME MMA jest Amadeusz Roślik Ferrari?

Wybuchowy i porywczy charakter idealnie nadaje się do pokazania w FAME MMA. Już od samego początku Amadeusz Ferrari deklarował, że jego obecność w konfederacji FAME MMA ma dostarczyć jak największej rozrywki publiczności. I tak w zasadzie jest, Amadeusz po prostu jest sobą i nie musi się kontrolować stając twarzą w twarz z przeciwnikiem. Doskonale zdaje sobie sprawę, że w ten sposób robi się wokół niego głośno.

Styl walki Ferrariego raczej opiera się na szybkich i silnych uderzeniach niż na strategii, dyscyplinie i technice. Wiadomo spala mnóstwo paliwa, w tym przypadku jest tak samo, jeśli musiałbyś z nim walczyć najlepszą techniką jest trzymanie gardy, nie dać się podejść i grać na czas.

Właśnie tę strategię wykorzystał Dawid Malczyński w walce podczas FAME MMA 3 i walki o pas wagi średniej z Amadeuszem. Malczyński wiedział, że mocne ciosy Ferrariego szybko go zmęczą i to wykorzystał. Pod koniec walki było widać, że Amadeuszowi skończyło się powietrze i momentami podpierał się o kolana, żeby złapać oddech.

Naprawdę niektórym przydałoby się popracowanie nad swoimi słabymi punktami, a Ferrariego dwa największe to wydolność i brak cierpliwości. Nad pierwszym można pracować na wiele sposobów i przy tym nieźle się bawić.

Bieganie to jeden ze sposobów na poprawę kondycji i uzyskanie haju bez palenia.

Amadeusz Ferrari oczyszczony z bycia konfidentem

Jakiś czas temu w internecie było głośno na temat tego, że Amadeusz jest konfidentem. Tego czasu po FAME MMA 7 można było przeczytać sporo komentarzy takich jak „Ferrari rozjebał się na psach”. Polański cisnął Amadeusza od konfidentów, dlatego że doniósł policji na kilku znajomych jak miał jakieś 16 lat.

Dawid Malczyński krótko po tym czasie próbuje „wyjaśnić” Amadeusza w instastory które sam później usunął. Jak przyjrzysz się na nagraniu Malczyński chodzi w kółko po podwórku, wygląda trochę na zestresowanego. Mówi wyłącznie ogólnikami, nie zagłębia się w szczegóły.

Jedynym dobry tropem jest to, że Malczyński znał jednego z osobników, który trafił podobno do więzienia w wieku 19 lat. Faktycznie może tak było, albo chciał tylko włączyć się w dramę i dodać sobie trochę fame’u.

Dawid Malczyński wyjaśnia na usuniętym instastory, dlaczego Amadeusz Ferrari jest konfidentem.

Ferrari o dziwo nie wścieka się na oskarżenia jak to zazwyczaj mu przychodzi najłatwiej. Podczas swoich wypowiedzi mówi znacznie spokojniej niż zwykle XD. Za każdym razem odpowiada w ten sam sposób, że stanął w obronie koleżanki mającej wtedy jakieś 14 lat.

Kilka dresów starszych o 2-3 napada na dziewczynę a Amadeusz staje w jej obronie. Po wszystkim idzie zgłosić sprawę na policje. Jak w tak przedstawionej sytuacji można być konfidentem?

Konflikt pomiędzy Polakiem a Ferrarim Roślińskim nie zostaje zażegnany aż do zakończenia FAME MMA 11. Kiedy Amadeusz miał już wygraną na wyciągnięcie ręki, kopnął Polaka w niedozwolony sposób, który skutkował dyskfalifikacją Ferrariego.

Drama Polak vs Ferrari po walce na instastory obu wojowników została zażegnana wzajemnymi przeprosinami. Napięcie pomiędzy nimi na pewno trochę zmalało. Polański wygrał, a Ferrari pokazał mu swoje. Wilk syty i owca cała XD. Jeśli nie mieliście okazji oglądać tych kłótni na żywo warto od czasu do czasu zorientować się co się u nich dzieje.

W przeszłości też zdarzały się rozejmy. Pewnie nie raz będziemy oglądać shoty jak cisną po sobie nawzajem.

Największy dym z udziałem Ferrariego

  • Amadeusz: Władca Piekieł! Tak właśnie okrzyknął się podczas ostatniej konferencji na FAME MMA 11. Nie powiem śmiechnąłem oglądając memy z tym motywem XD, łapcie jeden.
Ferrari Władca Piekieł trzymający trójząb z rogami podczas konferencji FAME MMA 11

Drama Ferrari vs Polak

Konflikt prawie tak głośny jak romans Najmana z Godlewską, który rozpętał Don Kasjo.

  • Drama wybuchła płomieniem, kiedy Polański wypuścił dissa na przeciwnika przed FAME MMA 4. Delikatnie mówiąc jak się nie zdenerwować, kiedy na youtube pojawia się utwór napisany specjalnie dla Ciebie, który zaczyna się od słów:

„Każdy kurwo ciebie zna

Rozjebałeś się na psach,

Rozjebanie Ciebie będzie

Jak łyk dobrego trunku,

Nie mam nic do Ciebie,

Nawet kurwa szacunku”

Rękoczyny podczas ważenia

  • Nic dziwnego, że podczas konfrontacji z Adrianem Polański na ważeniu FAME MMA 4 Amadeuszowi puściły nerwy i spoliczkował go. Spotkanie oko w oko zostało przerwane a ochrona musiała rozdzielić. Tak bardzo jeszcze przed walką rzucali się sobie do gardeł.

Jak Ferrari przegrał 100 tys złotych podczas pierwszej rundy

  • Amadeusz założył się z Boxdelem o 100 tysięcy złotych, że wygra walkę z Filipkiem jeszcze w pierwszej rundzie. Ostatecznie walka trwała 3 rundy i jednogłośną decyzją wygrał Ferrari, ale stracił postawiony hajs.

Miał zabić lepą poszedł młynek

Jakiś czas temu odbyła się konferencja zawodów wpiciu alkoholu. Impreza jeszcze się dobrze nie zaczęła a Ferrari prawie znokautował Hejtera. Dzień wcześniej był kwas na imprezie, wystarczyły 3 minuty i kilka obelg, żeby Ferrari się odpalił.

Podsumowanie

Amadeusz Ferrari może nie jest najsilniejszym, najszybszym czy najmądrzejszym zawodnikiem FAME MMA, ale nie można mu odmówić, że daje najwięcej rozrywki spośród wszystkich. Dymy z udziałem Ferrariego Roślika są najbardziej widowiskowe i wzbudzają najwięcej emocji.

Jako zawodnik przecenia trochę swoje umiejętności walki i nie docenia przeciwników, ale mimo wszystko nie poddaje się. Z każdą kolejną walką staje się coraz lepszy.

Bez wątpienia FAME MMA w którym Ferrari nie weźmie udziału nie będzie już takie samo. Póki co mamy co oglądać, na pewno czeka nas jeszcze kilka ciekawych akcji z udziałem Amadeusza.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze