spot_img

Jak palić marihuanę z lufki?

Cześć! Miło cię tu widzieć. Na wstępnie chciałbym powiedzieć, że ten poradnik powstał w celach edukacyjnych, do niczego nie namawiam. Po prostu w razie CZEGO, chce cię nauczyć jak palić z lufki. Nigdy nie wiesz kiedy w Polsce zostanie zalegalizowana marihuana 🤣. Ale cóż, zawsze możesz przejechać się do naszych bliskich sąsiadów i spróbować co nie co. W takim przypadku palenie z lufki się przydaje, bo jest łatwiejsze niż kręcenie jointa i szybkie. W razie co, polecam tak czy siak bongo.

jak palić marihuanę

Dzięki uprzejmości JarajTo.pl jestem w stanie wam LEGALNIE POKAZAĆ JAK JARAĆ Z LUFKI. Dzięki! Jeśli chcecie dobrej jakości susz CBD i przede wszystkim akcesoria do palenia, możesz tam wbić i pooglądać trochę.

Jak widać na zdjęciu wyżej, potrzebny jest susz konopny. Inaczej zwany marihuaną, w tym przypadku posiadam legalne CBD, młynek, zapalniczkę, lufkę i ewentualnie tackę by nie robić syfu na biurku. Jeśli to wszystko masz przygotowane, to czas wziąć się do roboty. Zmiel susz, po zmieleniu suszu wsadź go do lufki.

palenie marihuany z lufki

Po włożeniu zmielonego suszu do lufki, odpalasz ją i się zaciągasz. Ot, wszystko. Proste, prawda? Nieważne jaka lufka, z każdą robisz dokładnie to samo.

sposoby na palenie marihuany

Podsumowanie

Jeśli chcesz się szybko upalić, a załóżmy, że nie masz sił lub nie umiesz kręcić blanta, a bongo leży gdzieś zbite, to lufka będzie najszybszym sposobem na wykorzystanie potencjału suszu. Jest to najpopularniejszy sposób ze względu na to, że lufkę możesz dostać praktycznie w każdym sklepie monopolowym lub kiosku. Ja osobiście polecam chwycić bongo, mała filtracja jest lepsza niż jej brak. W końcu podczas spalania zawsze wydobywają się jakieś szkodliwe substancje.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze