spot_img

Jak przygotować się do tripa po grzybkach halucynkach

Psychodeliki – już nie taki temat tabu. Stają się co raz bardziej popularne, nawet w Polsce. Wiadomo, że o psychodeliki jest u nas trudno, jednak jest jeden, który do zdobycia lub nawet wyhodowania czy znalezienia nie jest trudny.

A chodzi o nic innego jak o grzybki halucynki, inaczej zwane grzybkami psylocybinowymi. Przed spożyciem grzybków, najlepiej się przygotować i nie robić nic pochopnie, gdyż może się to odbić na tripie i spowodować lęki, niepokój czy nawet dłuższe uszkodzenie systemu neuronów.

Przygotowanie do spożycia grzybków halucynogennych

  1. Zastanów się nad swoim stanem psychicznym

Jednym z najważniejszych punktów jest punkt pierwszy. Stan psychiczny przed spożyciem grzybków jest bardzo ważny, musisz wziąć pod uwagę swoje traumy, przeżycia i to, co siedzi ci w głowie. Psychodeliki mogą zaostrzyć utajone emocje i je wyzbyć, nie jest więc to dobre dla osób, które takie traumy przeżyły, jednak jeśli chcesz spróbować to od razu mówię byś nie myślał o tym.

Historia z życia wzięta…

Kiedyś zjadłem grzybki, jednak miałem bardzo słaby dzień, nie chciało mi się z nikim zbytnio gadać, byłem trochę podłamany i myślałem o wielu rzeczach, o których nie powinienem. Mimo to umówiliśmy się ze znajomymi na tripa i tripa. Pojechaliśmy na dziką plażę, rozłożyliśmy sobie hamak i leżaki. Okolica w sumie była malownicza.

Każdy był przygotowany na trip prócz mnie. Wzięliśmy ok 1,5 do 2 g na głowę. Gdy wszyscy się śmiali i patrzyli w chmury chodząc bez celu, ja się gubiłem i nie wiedziałem co się dzieje, opanował mnie lęk i niepokój, myśli które siedziały ze mną od rana były z 10 razy mocniejsze i nie czułem się okej, złapałem bad tripa i byłem w swoim świecie. Dlatego nastawienie też jest bardzo ważne.

2. Ważne by mieć zaufaną osobę obok siebie

To również jeden z najważniejszych punktów tutaj. Nie polecam brania grzybków samemu, najlepiej wziąć ze sobą zaufaną osobę, przyjaciela który cię zna i będzie mógł uspokoić w razie jakichś złych emocji. Przede wszystkim musisz się z tą osobą czuć komfortowo, a najlepiej żeby ona była doświadczona w braniu takich grzybków.

3. Znajdź odpowiednie miejsce

Nie polecam brania psychodelików w środku miasta, tłumy i hałas mogą źle wpłynąć na tripa. Najlepiej obadać miejscówkę w której będziesz brał grzybki. Ja polecam środek lasu lub jakiś park z dala od miasta, NIE W NOCY!! Wybierz dzień lub poranek, trip trwa do kilku godzin więc w sumie to ważne.

4. Obejrzyj film z Netflixa! 😀

Dziwne? Nie! Netflix w swojej ofercie posiada dokument, który nazywa się dosłownie „Miej dobrego tripa”. Polecam :)!

5. Unikaj luster

W filmie jest mowa o lustrach, profesjonaliści mówią by luster unikać…. Dlaczego? Skóra podczas tripu może wyglądać dziwnie, tak samo jak twarz. Dlatego lepiej nie ryzykować, bo gdy zobaczysz siebie innego w lustrze możesz po prostu się wystraszyć i obrócić tripa w całkiem innym kierunku.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze