spot_img

Chciałbyś przeżyć przygodę jako diler? My właśnie zaczynamy

Jeśli lubisz symulatory, które jednocześnie dostarczają dreszczyk emocji koniecznie musisz spróbować gry od Polskiego studia Movie Games. Drug Dealer to hit ostatnich dni.

Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu tej gry

16 kwietnia w sklepie Steam pojawiła się gra Drug Dealer, czyli gra diler narkotyków. Już w pierwszej godzinie zysk sprzedaży przekroczył wydane pieniądze na produkcje tego materiału. W ciągu 72 godzin, sprzedano 55 tysięcy sztuk, co jest zaskakująco dobrym wynikiem jak na symulator. Tylko dwie gry w ostatnich latach pobiły ten rekord (House Flipper, ponad 80 tyś w 72h, oraz Car Mechanic Simulator, 75 tyś egzemplarzy w niespełna 96h), mowa cały czas o symulatorach. Czy sukces tego produktu urodził się sam? Nie do końca! Prezes Movie Games komentuje sukces ich produkcji następująco:

Sukces sprzedażowy Drug Dealer Simulator oraz doskonałe oceny na poziomie 91 procent pokazują, jak ważne w dzisiejszych czasach jest budowanie bliskiego kontaktu z graczem. Nasza kampania marketingowa spowodowała wytworzenie sporej grupy fanów wokół tytułu, którym nie brakuje również krytycznego spojrzenia. Po uwzględnieniu pierwszych komentarzy już w weekend ukazał się patch niwelujący nieścisłości zgłaszane przez graczy. Chcemy, aby nasz produkt był jakościowo jak najlepszy oraz dotarł do jak najszerszej grupy odbiorców. Dlatego słuchamy uwag graczy, które od razu wdrażamy oraz kontynuujemy prace nad poszerzeniem dostępności Drug Dealer Simulator.

Jako smaczek dajemy treaser gry:

Na czym polega gra?

Jak sama nazwa wskazuje wcielamy się dilera narkotykowego. Na początku zaczynamy od drobnych sprzedaży i małych plantacji w swoim pokoju, działalność możemy poszerzać na różne sposoby, zdobywając szacunek okolicznych kupców i dzielnic, eliminując innych dilerów ale przede wszystkim trzeba cały czas poszerzać swoją działalność. Możemy stać się bezwzględnym gangsterem albo największym bossem narkotykowym, wybór zależy od ciebie. Do tego, żeby nie było zbyt prosto, musimy cały czas analizować otoczenie oraz kontakty. Często będziemy musieli kryć towar, łapać wszystko w plecak i uciekać przed DEA.

Jedną z osób, które pracowały nad tym projektem jest sam Małolat, Michał Kapliński – młodszy brat Pawła z Ursynowa. Był on konsultantem.

Myślę, że za jakiś czas można odpalić streamek z tej gierki, co myślicie wyluzowani?😁

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze