Strona główna Ciekawostki 20 kwietnia – święto marihuany, co was prawdopodobnie ominęło?

20 kwietnia – święto marihuany, co was prawdopodobnie ominęło?

0
887

Jak wszyscy wiemy, 20 kwietnia to szczególna data dla wszystkich nas – czyli sympatyków konopi. Każdy z nas w ten dzień powinien świętować, i my tak właśnie zrobiliśmy, dlatego chwilę nas nie było.

Jak obchodzone jest 420, czyli 20 kwietnia?

Na polskiej scenie muzycznej można było zauważyć, że muzycy nie próżnowali. Wiele artystów wydało nowe numery, które stricte nawiązywały do palenia, bądź po prostu samej marihuany.

Tutaj pierwszy przykład, co prawda tematyka utworów Zibexa raczej nie odbiega na co dzień od trawki ale fakt, że utwór został dodany właśnie 20 kwietnia i to o 4:20 PM sprawia, że musimy go tu wrzucić. Dodam jeszcze, że długość utworu to również 4:20 😁.

Na scenę, 20 kwietnia, wrócił również Komil. Niestety nie w takim wydaniu jak poprzednio ale mamy nadzieję, że posłucha się fanów, w końcu wiadomo w czym był najlepszy. Kawałek już samym tytułem mówi, czego możemy się spodziewać.

No dobra, na scenie muzycznej stało się również coś, co nie mogło umknąć prawdziwym fanom rapu. Właśnie tego dnia, 20 kwietnia, Dr. Dre postanowił udostępnić swój legendarny album The Chronic na wszystkich streamingach! Prawdziwa gratka dla fanów. W końcu płyty odchodzą do lamusa, a założę się, że wielu z was woli korzystać ze spotify, tidala czy innych tego typu streamingów.

Co jeszcze zadziało się 20 kwietnia? Netflix wypuścił program kulinarny, który opiera się na gotowaniu z produktów konopnych, główna nagroda 10 tysięcy dolarów. Warunek? Używaj jak najwięcej trawki! Kliknij w obrazek żeby przejść do programu.

święto marihuany

A jeśli to za mało, to możesz obejrzeć dokument pod tytułem „The Legend of 420”, który również znajduje się na Netflixie. Przyjemny dokument, który dotyka takich tematów jak legalizacja marihuany w stanach, gotowanie na bazie produktów konopnych i marihuanie w sztuce.

co to jest 420

BRAK KOMENTARZY