Strona główna Rozrywka 7 tipów przed pierwszym kontaktem z marihuaną

7 tipów przed pierwszym kontaktem z marihuaną

0
869

Marihuana, jedna z piękniejszych roślin jakie urodziła matka natura. Oblewana błotem przez miliony i przez miliony kochana, roślina która potrafiła podzielić społeczeństwo, która tak samo potrafiła zbliżać ludzi.

Pierwszy raz z marihuaną musi być idealny. To jest jak z sexem, ten pierwszy raz może mieć wpływ na kolejne. Dlatego ważne jest przygotowanie się do tego, w jak najlepszy sposób. Pamiętaj, że od tego zależy jak w przyszłości będziesz czuł się po paleniu. Ja np. swój pierwszy raz źle wspominam, bo była to marihuana zmieszana z jakimś gównem i niestety przez długi czas miałem do niej uraz, biorąc buszka bałem się, że znowu coś mi odwali 😄.

Przede wszystkim, sprawdzone źródło!

Jeśli nie masz sprawdzonego źródła to po pierwsze nie bierz się za szukanie samemu, a druga sprawa jest taka, że nie powinieneś z takiego źródła w ogóle brać. Nigdy nie wiesz kto ci coś wciśnie, najlepiej popytaj znajomych czy mają jakieś spoko dojścia.

Kiedyś mieliśmy taką paczkę, to z 7 osób z 4 miały inne dojście XD i każdy co innego palił, tu sativa jakaś tu indica, jebla można było dostać. Po prostu nie kupuj od nieznajomych, nigdy nie wiesz czy nie trafisz na jakiegoś bubla, który zapewni ci jedynie badtripa.

Użyj marihuany wysokiej jakości

To, jakie zioło będziesz palił też ma znaczenie. Najlepiej serio pierwszy raz chyba pojechać do Holandii i wybrać sobie coś z półki, tam przynajmniej mniej-więcej wiesz co palisz. Chociaż tutaj też się zdarza, że trafisz na gościa, który będzie miał taką hodowle, że Amsterdam będzie się mu kłaniał 😄.

Im lepszej jakości maryśka, tym lepszy i bardziej naturalny haj. Ważne jest też to żebyś wybrał sobie jaką odmianą jesteś zainteresowany. Chodzi mi o to, czy wolisz indice, która działa pobudzająco, czy może sative, która działa bardziej na umysł, niż na ciało.

Jak rozpoznać zioło dobrej jakości? 4 sprawdzone techniki na sprawdzenie jakości marihuany.

Nie pal marihuany byle gdzie

Podczas palenia marihuany musisz czuć się bezpiecznie i przede wszystkim, stwarzać do tego warunki. Czyli? Nie pal w aucie, nie próbuj nawet palić i jeździć, marihuana zmienia postrzeganie, możesz wtedy bardzo łatwo spowodować wypadek. To po pierwsze.

Po drugie pal w miejscach w których czujesz się komfortowo, załóżmy nie pal w środku ciemnego lasu, bo możesz dostać paranoi, tak samo nie pal wśród ludzi których nie znasz lub wśród ludzi którym nie ufasz. To bardzo ważne kogo masz obok podczas sesji. Psychika człowieka jest delikatna, a podczas fazy jest jeszcze bardziej wyczulona na wszelkiego rodzaju krzywe jazdy.

spoty do palenia marihuany

Nastaw się, pal wśród zaufanych ludzi!

Ludzie palą, piją i robią dziwne rzeczy żeby się oczywiście zrelaksować, jednak nie zawsze tak jest, że po np. paleniu się relaksujemy. Czasem gdy zapalisz tylko dlatego żeby się zrelaksować, może dojść do zupełnie odwrotnego efektu, co może poskutkować wzmożonym lękiem lub niepokojem.

Sam kiedyś zapaliłem z nadzieją, że zły humor mi przejdzie, a moje nastawienie tak mnie poryło, że nie wiedziałem gdzie jestem przez najbliższe 2h 😁. Dlatego ważne jest nastawienie, włącz sobie jakąś wesołą muzyczkę, otwórz okno, odsłoń rolety i przede wszystkim wycziluj się przed wyczilowaniem. Twoje nastawienie może strasznie dużo zmienić.

Ważne też żeby palić wśród ludzi, którzy mają pozytywne nastawienie i przede wszystkim ich znasz! Jeśli poczujesz się bezpiecznie, faza będzie zdecydowanie lepsza.

palenie marihuany

Wybierz najprostszą metodę palenia marihuany

Nie stresuj się, jeżeli nie wiesz jak skręcić blanta, nie ucz się, potem i tak dojdzie do takiego momentu, że się nauczysz. Chyba, że chcesz – to nie zabraniam. Jeśli nie wiesz jak się pali z bonga, to też tego nie rób, najpierw się naucz. Na pierwszy raz najlepszy jest joint lub lufka. Najprostsza jest lufka. Wkładasz, odpalasz i heja. Jeśli chcesz zawsze możesz swój towar zmieszać z CBD lub tytoniem. Choć z tytoniem nie polecam, bo może przyśpieszyć jeszcze bardziej bicie serca.

Poradnik jak skręcić jointa w kilka sekund zobaczysz tutaj.

Wybierz odpowiedni dla ciebie sposób rozrywki

Pewnie wiesz, że marihuana pobudza zmysły, co? Właśnie tak jest. Dlatego warto sobie przygotować przed paleniem repertuar swojego ulubionego zespołu, znaleźć jakiś dobry film. Możesz nawet spróbować coś rysować, albo malować 😋. Marihuana prócz zmysłów pobudza również kreatywność, więc jeśli tylko stwierdzisz, że w tym momencie naszła cię wena na napisanie czegoś, zrobienie bitu lub narysowanie, to bądź przygotowany i nie zmarnuj tego!

Co robić na fazie po marihuanie?

Zaopatrz się w odpowiednią ilość przekąsek na gastrofazę

Będąc pod wpływem marihuany możesz przez pewien czas poczuć tzw. gastro. Jest to nic innego jak głód, a żeby to powstrzymać to warto zaopatrzyć się w jakieś przekąski, lub nawet przygotować sobie numer do pobliskiej pizzerii czy kebaba. Możesz zjeść też coś przed, najlepiej tłustego i sytego. Gwarantuje, że będzie ok. Gastro nie jest złym przeżyciem, to po prostu głód. Warto też wspomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu. NOŚ PRZY SOBIE WODĘ!

BRAK KOMENTARZY