Circle K będzie sprzedawało marihuanę na swoich stacjach

Jakiś czas temu na Polskim rynku pojawił się nowy gigant, a właściwie to przejął mniejszego. Mowa tutaj o Circle K, czyli o stacjach benzynowych.

Co ciekawe Circle K na przestrzeni kolejnych miesięcy ma w planach wprowadzić do swojej oferty marihuanę. Żeby nie było aż tak kolorowo to od razu mówię, że nie w Polsce 😁 tylko w Kanadzie. Czy to dobry pomysł? W sumie czemu nie. Alkohol też przecież jest sprzedawany na stacjach więc jeżeli ktoś powie, że sprzedaż marihuany na stacjach jest bezsensu to powinien się obudzić. Ja widzę plusy, przede wszystkim jeden z większych – czyli taki, że stacje są całodobowe, w prawie każdym przypadku. Sam mieszkam w mieście w którym sklep całodobowy nie jest otwarty zawsze, mimo, że jest CAŁODOBOWY XD. W takim przypadku zostaje zawsze stacja, choć ceny też są wyższe to nic nie powstrzymuje przed pójściem w celu uzupełnienia zapasów.

Zatem to dobry ruch ze strony Kanady i Circle K. Ciekawostką jest to, że w Waszyngtonie np. nie można sprzedawać marihuany w sklepach w których sprzedaje się również benzynę. W takim przypadku stacje odpadają.

Podobne artykuły

Komentarze

Advertisment

Instagram

Najpopularniejsze

Jak zmielić susz bez młynka? 8 prostych trików

Mielenie suszu to jedna z najważniejszych pozycji. Jeśli nie zrobisz tego choć TROSZKĘ dobrze, to możesz liczyć się z tym, że nie...

Czy jest możliwa faza po CBD?

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Zdania ekspertów są podzielone. Z mojego punktu widzenia, faza jest możliwa. Jednak nie...