spot_img

Filmy o marihuanie, na fazę

Jeżeli nudzisz się w domu, trawisz kolejne kłęby dymu z ulubionej rośliny i nie wiesz co ze sobą zrobić to dobry czas, by poprawić sobie humor i obejrzeć kilka kultowych komedii o marihuanie!

MAC I DEVIN GO TO HIGH SCHOOL (2012)

Snoop Dogg to Pan, który kojarzony jest przede wszystkim z jointem. Człowiek Joint zagrał w niejednej komedii. I szczerze komedie te są naprawdę zajebistym sposobem na spędzenie czasu w domu.

filmy o marihuanie komedie

Przed tym filmem zalecam zastosować się do instrukcji z początku filmu, w innym przypadku możecie go zbyt pochopnie ocenić jako słabą produkcję. 😁😁

SUPERZIOŁO (2001)

Kolejną komedią będzie HOW HIGH, czyli Superzioło.

Dwaj entuzjaści marihuany wypalają trawkę, która poprawia pracę mózgu. Zaskakująco dobre wyniki na egzaminach wstępnych zapewniają im stypendium na Harvardzie.

Filmweb
film o paleniu marihuany

Nieważne czy jesteś skuty czy nie, ten film rozśmieszy cię na 100%. Warto obejrzeć, by poprawić sobie humorek w samotną sobotę lub piątek. 😁

Żółtodzioby (1998)

Jedna z moich ulubionych, oryginalny tytuł brzmi „Half Baked”. W wolnym tłumaczeniu – w połowie skuci. Nie brzmi to jakoś specjalnie dobrze, szczególnie dlatego, że film wyszedł w 1998 roku. Pewnie większość ludzi nie wiedziałaby o co chodzi. 😀 FILM POLECAM!

film o paleniu marihuany

Trójka przyjaciół rozpoczyna handel trawką, by uzbierać na kaucję, niezbędną do wyciągnięcia ich kumpla z więzienia.

Filmweb

TED (2012)

Dawno się tak nie ubawiłem. Uwielbiam wracać do tego filmu, zarówno do pierwszej, jak i drugiej części. Fajna komedia na wieczór. Możecie obejrzeć ją zarówno z dziewczyną, jak i z kumplami 😀.

filmy o marihuanie

John ma 35 lat i chce się wreszcie ustatkować. Cały czas na złą drogę sprowadza go jednak jego pluszowy miś, który ożył dzięki wypowiedzianemu w dzieciństwie życzeniu.

Filmweb

I to tyle na dziś. Kolejne filmy w przyszłym tygodniu, zdajcie relację wyluzowani, co obejrzeliście, a co widzieliście pierwszy raz. Wrażenia z seansów obowiązkowe!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze