spot_img

Najbardziej nienormalne newsy w internecie – a wszystko z marihuaną w tle

Jak zawsze wrzucamy najnowsze newsy o marihuanie, co by tydzień nie był nudny.

Gdyby film Noc w Muzeum powstałby pod nadzorem tego 46-latka, byłoby wesoło

Na terenie Podlaskiego muzeum kultury ludowej 46-letni mieszkaniec miasta Wasilków uprawiał marihuanę. Policjanci znaleźli 56 krzaków marihuany. Później przeszukując mieszkanie, policjanci znaleźli pół kilograma gotowe do handlu suszu. Ale żeby tak na terenie muzeum? Kolega musiał naprawdę mocno wrosnąć w korzenie ludowe, być może jego potomkowie też tak robili? Kto wie.

W każdym razie 46-latka zatrzymano i postawiono mu zarzuty posiadania i uprawiania nielegalnych substancji. Niżej rzadkie zdjęcie z zatrzymania niewidzialnego człowieka.

14-latkowi posrało się prawdziwe życie z GTA

Młodym to często coś głupiego przychodzi do głowy, ale ciekawiej jest słuchać o 14-latku który ukradł auto, był pod wpływem narkotyków, miał przy sobie 1,5 grama marihuany, auto porzucił, rozwalił i poszedł pieszo do domu niż o nastolatku, który spowodował wypadek poprzez jazdę na rowerze. I tak właśnie się stało dnia 17 lipca w gminie Rychwał na trasie Kalisz – Konin.

14 – latek ukradł Audi, przejechał kilka kilometrów. Rozwalił koło oraz błotnik. Auto porzucił i stwierdził, że czas wrócić do domu na piechotę. Patrol go złapał i znalazł przy nim 1,5 grama marihuany, a sam był pod wpływem narkotyków. Ciekawe co spowodowało, że stwierdził, że kradzież auta będzie spoko. Niżej zdjęcie porzuconego auta xD

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze