spot_img

Najman daje lekcję pokory Don Kasjo

Don Kasjo, czyli więcej pewności siebie niż umiejętności

Konfederacja Fame MMA, która zrzesza celebrytów i influencerów, takich jak Ferrari, Don Kasjo czy Najman jest stosunkową nową organizacją. W końcu pierwsza gala odbyła się 30 czerwca 2018 roku. Do końca 2021 roku będziemy mieli za sobą już 12 edycji.

Uczestnicy Fame’u zwłaszcza Ci najbardziej rozpoznawalni nie mieli wiele doświadczenia w walkach do momentu dołączenia do gali. Z Kasjuszem Życińskim to trochę inna sprawa, przed przystąpieniem do konfederacji miał doświadczenie w boxie.

Udało mu się nawet zdobyć medal brązowy medal podczas mistrzostw polski w boksie w 2014 roku. Najwyraźniej miał predyspozycje do zastania kimś więcej niż tylko zawodnikiem Fame MMA, gdzie niektórzy zawodnicy mają po raz pierwszy styczność z tym sportem.

Tymczasem Don Kasjo wybrał drogę w której, alkohol na streamach leje się litrami a wiadomo, ciężko utrzymać formę podczas melanżowania.

Nie sposób oszukać ciało i tego ile w rzeczywistości poświęciło się czasu na trening. Nie da się tak po prostu nadrobić setek czy tysięcy godzin treningów od tak. Kasjo chyba nie zdaje sobie z tego sprawy i przecenia swoje umiejętności.

Nie ukrywajmy miał przewagę w walkach z uczestnikami Ex na plaży, czyli Dawidem Ambroziakiem i Maciejem Ratajem, ale oni nie mieli doświadczenia.

Kiedy już wygrał jego ego najwyraźniej tak spuchnęło, że postanowił zamówić sobie pas króla XD.

Don kasjo w szarej marynarce i koszuli w kracie stoi i trzyma na ramieniu złoty pas króla.
Don Kasjo trzymający robiony na zamówienie pas króla.

Wyzwał do walki Najmanem, który przegrał tylko dlatego, że dał się zdyskwalifikować.

Następną walkę stoczył z Normanem Parke, Najman już nie wystarczył chciał prawdziwego zawodnika UFC i go dostał.

Kasjusz z nim przegrał, Irlandczyk był między innymi zawodnikiem UFC i KSW, gdzie stoczył już 35 pojedynków z czego tylko 7 przegrał.

Najman i Gamrot o Don Kasjo

Obaj zawodnicy mają to samo zdanie o Kasjuszu ” To po prostu menel”. Jakby ktoś pytał mnie o zdanie to w jednogłośnej opinii dostałby ten tytuł, po prostu 3 razy na tak.

Don kasjo robi głupią minę i pokazuje język Gamrotowi i Parke.
Kasjuszowi ewidentnie brakuje czegoś przy zawodnikach UFC.

Mateusz Gamrot jest zawodowym zawodnikiem UFC, czyli największej konfederacji zrzeszającej fighterów mieszanych sztuk walki. Miał nawet okazję pokonać Normana Parkę, stoczył z nim 3 walki. Don Kasjo zanim jeszcze zawalczył z Normanem wyzwał Mateusza Gamrota pojedynek.

Takiego zawodnika jak Mateusz Gamrot nie interesują walki z słabymi przeciwnikami. Przyłożenie leszczowi w głowę to nie problem dla kogoś, kto od dziecka trenuje sport zawodowo, no ale Don Kasjo Król będzie mógł powiedzieć, że się boi XD.

Romans Najmana z Godlewską jedynie bajeczką Kasjusza

Don kasjo lubi robić wokół siebie szum, nie pierwszy i ostatni raz. Odkąd pojawił się Warszaw Shore tworzył wokół siebie zamieszanie. Trochę w inny sposób niż pozostali, jego pewność siebie po prostu wkurwia. Nic dziwnego, kiedy laluś nazywający się królem wbija dojebać sobie fame’u kosztem innych.

Tak samo było jeszcze przed face to face z Marcinem Najmanem na Fame MMA 8. Don Kasjo oskarżył Esmeralde Godlewską i Najmana o wspólny romans podczas Fame MMA 5.

Słowo przeciwko słowu, jedynym argumentem samozwańczego króla kasja był widok jak Najman z Godlewską sobie słodzili, a w hotelu w którym się zatrzymali podobno działo się, że Ho-Ho! XD

Zdziwiony Najman patrzy na Esmeralde Godlewską stojącej w klatce na Fame MMA 5.
Zdzwiony Najman posądzony o romans z Esmeraldą Godlewską podczas Fame MMA 5.

Mnie to w żadnym stopniu nie przekonuje, a tematu nikt nie drąży bo nie ma po co, zresztą samemu Najmanowi odjęło słów XD.

Podczas F2F obnosił się z swoim pasem i mam wrażenie, że jedyną szansą na przeżycie i wygranie walki było wyprowadzenie Najmana z równowagi.

No i cóż… Niestety Kasjuszowi się to udało.

Najman El Testosteron vs Don Kasjo

Kasjo lubi dać sobie w palnik, ale wiadomo alkohol nie służy wszystkim. Serio, niektórzy powinni zastąpić kieliszek na bongo. Mało, że taki typ nawet po skuciu się będzie przyjemniejszy to będzie można się z nim pośmiać.

Jaranie jest znacznie lepsze niż alkohol a Kasjuszowi ewidentnie przydałoby się spuścić z tonu zaciągając się dymem z fajki wodnej.

Ostatnia walka Najmana w kategorii boks odbyła się w Łodzi podczas Fame MMA 8 przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu. Najman chciał stoczyć walkę przeciwko Don Kasjo, żeby dać lekcję pokory.

„W Fame MMA nie ma miejsca na meliniarstwo” jakie reprezentuje właśnie król, tak właśnie mówi El Testosteron, który opijał zwycięstwo na streamach przed walką.

Komunikacja Kasjusza z Najmanem od początku opierała się na wytykaniu zakończenia kariery przez Najmana, które ciągnie się za nim już od jakiś 10 lat.

Zbliżenie na poważne twarze Najmana i Don Kasja bez koszulki.
Zestawienie Najman vs Don Kasjo Fame MMA 8.

Najman jest doświadczonym zawodnikiem, który ma za sobą koło 17 walk w samym boksie. Marcin walczył również w kick-boxingu i MMA, taki zawodnik w którego żyłach płynie sam el testosteron XD nie może pozwolić sobie, żeby jakiś chłystek mu w kaszę pluł.

Fame MMA 8 miało być dla Don Kasja lekcją pokory, ale niestety tak się nie stało bo podczas walki Najman dał wyprowadzić się z równowagi, ale o tym zaraz.

Kasjusz jest młodszy od Marcina Najmana o 13 lat a jego doświadczenie i umiejętności w walkach przy nim są marne. Nic dziwnego, że El Testosteron który był swego czasu jednym z topowych zawodników ostro się wpienił.

Jak się nie wku*rwić, kiedy „menel” z youtuba obraża autorytetem, bo Najman chyba jeszcze jakiś ma, prawda? XD

Może rzuca słowa na wiatr i odpierdala rzeczy, które później się na nim odbijają. Tak jak odpieranie szturmów na kościoły w Częstochowie, czy Stanowski który cisnął z niego beczkę, ale nie możemy mu odmówić, że zanim Internet stał się częścią życia jakiś autorytet miał.

Najman w niebieskiej kurtce stoi na parkingu i patrzy na zegarek.
Najman tracący resztki godności czekając aż Stanowski się zjawi na parkingu.

Walka Kasjusza z Najmanem podczas Fame MMA 8 miała się odbyć na zasadach bokserskich. Mimo jasno ustalonych zasad Don Kasjo dał radę wyprowadzić Najmana z równowagi.

Tuż po rozpoczęciu pierwszej rundy, przeszedł z Kasjuszem do parteru, co w ogóle nie powinno mieć miejsca.

El Testosteron dostał ujemne punkty i po wznowieniu przerwanej walki kopie Kasjusza, co również jest niedopuszczalne na zasadach bokserskich. W sumie pojedynek trwał niecałe dwie minuty, Najman zostaje zdyskwalifikowany a Don Kasjo wygrywa bez wymiany ciosów.

Kontuzja kostki Don Kasja

Trochę z dupy, ale czy wiedziałeś, że stosowanie CBD poprawia rezultaty sportowców i pomaga im w powróceniu do sprawności szybciej.

Kiedy walka została zakończona przez sędziego oboje zostali rozdzieleni przez ochronę i trenerów. W gronie osób, które obezwładniły Kasja był Damian Herczyk trener Najmana, podczas przytrzymywania szarpnął Kasjusza za kostkę. Wykręcenie kostki skutkowało zerwaniem więzadeł i koniecznością operacji.

Zawodnicy Fame MMA rozdzielani przez ochronę i trenerów podczas walki w klatce.
Damian Herczyk trener Najmana wykręca i szarpie za kostkę Don Kasja podczas Fame MMA 8.

Szczerze, chciałem zobaczyć jaki rezultat miałaby walka, gdyby przebiegła zgodnie z zasadami. Byłaby to lekcja pokory czy może ostateczne zakończenie kariery przez Najmana?

„Pokonany przez niedoświadczonego menela Don Kasja”, po takiej porażce już by się chyba nie pozbierał.

Don Kasjo Król Meneli, czyli pretendent do AlkoMastera

Już w listopadzie 2021 roku czeka na nas widowisko zupełnie nowego rodzaju, czyli zawody w piciu alkoholu z kulturką XD.

W skład zawodników Alkomastera wchodzą takie osoby jak Kamerzysta, Kruszwil, Esmeralda Godlewska, największy zadymiarz Ferrari i oczywiście Don Kasjo. Do grona zawodników AlkoMastera wchodzi, również Daniel Magical.

Magical, tego ostatniego się w ogóle się nie spodziewałem XDD, jeden z pierwszych patostreamerów w Polsce. Ahh te czasy, kiedy patologia i picie alkoholu dopiero wchodziło w takiej formie do sieci. Najwyraźniej nadszedł czas w dziejach naszej kultury, żeby pójść o krok wstecz?!

Mimo tak ambitnego pomysłu i śmietanki influencerów wykonanie i zaangażowanie do dopięcia projektu nie wygląda tak profesjonalnie jak przy Fame MMA. Wchodząc na ich stronę po prostu chcę mi się śmiać. Na szybko sklejona strona w Word press’ie ewidentnie była pisana przez jakiegoś boomera.

Mężczyzna w czarnym garniturze i krawacie stoi z rękami w kieszeni.
Boomerska strona główna AlkoMastera – pierwszej alkoholowej konfederacji na świecie

Jak widnieje na stronie pierwszej na świecie konfederacji w zawodach w kontrolowanym piciu alkoholu XDD. Jak to w ogóle brzmi? Jeśli mnie pamięć nie myli, to tego rodzaju pomysły przewijały się na poziomie gimnazjum i myślałem, że się z tego wyrasta.

Serio doczekaliśmy takich czasów? Trochę zalatuje desperacją na szybki zarobek.

Wracając do tematu, jak piszą na oficjalnej stronie:

„Przykładowe zadania z jakimi zmierzą się Zawodnicy to zjedzenie żywej larwy, czytanie wiersza czy robienie jaskółki bądź okrążeni rowerze. Chcecie więcej?”

Serio?

Zadania przywodzą mi na myśl serie rozrywkowe z początku lat 2000. Pary w nich rywalizowały pomiędzy sobą w podobnych konkurencjach dla tytułu i kilku tysięcy złotych.

No cóż, może mimo słabej akcji promocyjnej nowa federacja AlkoMaster, która ma odbyć się już 22 listopada 2021 roku.

Chociaż raczej wątpię w taki obrót spraw bo jak piszą organizatorzy „Zawodnicy mają pokazać, że też potrafią wypić z kulturką” XD. Serio, nie zalewam.

Pożyjemy, zobaczymy. Siema!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze