Strona główna Rozrywka Jak palić marihuanę z lufki?

Jak palić marihuanę z lufki?

0

Cześć! Miło cię tu widzieć. Na wstępnie chciałbym powiedzieć, że ten poradnik powstał w celach edukacyjnych, do niczego nie namawiam. Po prostu w razie CZEGO, chce cię nauczyć jak palić z lufki. Nigdy nie wiesz kiedy w Polsce zostanie zalegalizowana marihuana 🤣. Ale cóż, zawsze możesz przejechać się do naszych bliskich sąsiadów i spróbować co nie co. W takim przypadku palenie z lufki się przydaje, bo jest łatwiejsze niż kręcenie jointa i szybkie. W razie co, polecam tak czy siak bongo.

Dzięki uprzejmości JarajTo.pl jestem w stanie wam LEGALNIE POKAZAĆ JAK JARAĆ Z LUFKI. Dzięki! Jeśli chcecie dobrej jakości susz CBD i przede wszystkim akcesoria do palenia, możesz tam wbić i pooglądać trochę.

Jak widać na zdjęciu wyżej, potrzebny jest susz konopny. Inaczej zwany marihuaną, w tym przypadku posiadam legalne CBD, młynek, zapalniczkę, lufkę i ewentualnie tackę by nie robić syfu na biurku. Jeśli to wszystko masz przygotowane, to czas wziąć się do roboty. Zmiel susz, po zmieleniu suszu wsadź go do lufki.

Po włożeniu zmielonego suszu do lufki, odpalasz ją i się zaciągasz. Ot, wszystko. Proste, prawda? Nieważne jaka lufka, z każdą robisz dokładnie to samo.

Podsumowanie

Jeśli chcesz się szybko upalić, a załóżmy, że nie masz sił lub nie umiesz kręcić blanta, a bongo leży gdzieś zbite, to lufka będzie najszybszym sposobem na wykorzystanie potencjału suszu. Jest to najpopularniejszy sposób ze względu na to, że lufkę możesz dostać praktycznie w każdym sklepie monopolowym lub kiosku. Ja osobiście polecam chwycić bongo, mała filtracja jest lepsza niż jej brak. W końcu podczas spalania zawsze wydobywają się jakieś szkodliwe substancje.

Kliknij, żeby ocenić!
[Total: 0 Average: 0]

BRAK KOMENTARZY

Exit mobile version