spot_img

Co łączy HBO i marihuanę? Coś o czym nie wiedziałeś!

Ostatnio bardzo głośno jest o nowym serialu animowanym, który wyląduje na HBO. Co łączy Close Enough z THC? Kampania promocyjna, co jest z resztą dość ciekawe, bo w serialu nie ma być marihuany, więc skąd w ogóle się wziął pomysł na to, by promować serial właśnie żelkami z THC?

Dobre podejście ze strony organizatorów kampanii promocyjnej serialu, którzy tłumaczą dlaczego wybrali żelki z THC:

Tworząc dowolną kampanię, naszym celem jest zawsze zapewnienie widzom wrażeń, które są autentyczne i ekscytujące, a współpraca z Kanha uderza w sedno tego założenia. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak zareagują fani.

Żelki z THC mają odzwierciedlać głównych bohaterów serialu, ale jak tak właściwie fabuła?

Serial będzie skupiał się na życiu 5 bohaterów, a mianowicie małżeństwie i ich córce, oraz na rozwiedzionej dwójce przyjaciół, wszyscy mieszkają razem i jak to mówi opis:  Not the perfect family, but they’re close enough. – Komedia jest oczywiście dla dorosłych i można spodziewać się wielu dziwnych rzeczy rodem z Ricka i Mortiego.

Podróżujące w czasie ślimaki, zabójcze manekiny czy klauny, a między nimi rodzinka, która próbuje odnaleźć się w prawdziwym życiu – tak w skrócie ma wyglądać ten serial. Nie wiem czego się spodziewać, ale twórcą serialu jest JG Quintel, który wypuścił nagradzany serial Regular Show, który to swoją premierę miał w 2011 r.

Czas na żelki!

marihuana w telewizji

Jak widać na załączonym zdjęciu, żelki zostały nazwane na cześć głównych bohaterów. Tak jak pisałem wcześniej, żelki mają odzwierciedlać postacie. A dodatkowo mają wzmacniać doznania podczas oglądania serialu. Póki co nie znalazłem informacji, czy serial będzie emitowany w Polsce, ale fajnie by było go zobaczyć 🙂

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze