Strona główna Ciekawostki Palenie z lufki, bonga, jointa, co wybrać?

Palenie z lufki, bonga, jointa, co wybrać?

0
1089

Cześć! Przybyłeś tutaj po długich poszukiwaniach w internecie by zyskać satysfakcjonującą odpowiedzieć dotyczącą tego, z czego najlepiej palić marihuanę. Ja wiem, a czy Ty wiesz?

Palenie z lufki

Palenie z lufki nie jest czymś nad wyraz trudnym. Pakujesz towar do „miski” z otworem, palisz i tyle. Jednak czy jest zdrowe? No nie do końca, w sumie palenie to w ogóle nie jest zdrowe, nie mówię o samej marihuanie tylko o procesie palenia w skutek którego rodzą się niebezpieczne dla zdrowia substancje smoliste.

W takim przypadku, jak sam widzisz, palenie z lufki nie jest do końca zdrowe, jednak może szybko dostarczyć oczekiwanych efektów. Dosłownie w moment, bo hit z lufki jest szybki jak Bill.

Czy palenie jointa jest zdrowe?

Nie. Taka sama zasada jak przy paleniu z lufki. Spalamy = trujemy organizm substancjami wytwarzanymi poprzez wysoką temperaturę płomienia. Joint jednak został zapisany tak głęboko w kulturze palaczy, że nie ma to najmniejszego znaczenia. Jointa palimy sami, ze znajomymi, nawet z bliskimi.

Popularność jointa wzrosła na taką skalę, że jest to najpopularniejsza metoda spalania marihuany. Ktokolwiek zaczyna przygodę z marihuaną, pali jointa, rzadko kiedy zdarza się, że jest to bongo, prędzej lufka.

Powiedzmy sobie to raz, a dobrze – pierwszego blanta nie spaliłeś w domu, poczęstował cię ktoś ze znajomych na imprezie lub plenerze. I to jest fakt! Z dwojga złego, wybierz jointa – lepiej się na to patrzy, zaufaj mi 🤨!

Bongo, czyli najzdrowsza metoda palenia marihuany

Trafiłeś tutaj, cieszę się, czy wiesz co to bongo? Jeśli nie, to już tłumaczę. Bongo to nic innego jak szklany „wazon”, do którego wlewa się wodę, potem do cybucha wsadzamy towar i zaczynamy palić. Bongo jest proste w obsłudze, mimo, że dla niektórych może wyglądać jak coś, z czym nie wiadomo co zrobić.

Dlaczego bongo jest najlepszym wyborem? A no dlatego, że bongo posiada filtrację wodną, zanim do płuc dostanie się dym, przejdzie on przez wodę, filtrując go na tyle, ile to możliwe. Niektóre bonga posiadają dość sporo filtracji, żeby zrozumieć jak one działają będziesz musiał przejść przez kompletny elementarz dotyczący rodzajów oraz działania perkolatorów. A o tym przeczytasz również w naszym artykule.

Metod jest o wiele więcej, ja napisałem o tych, które składają się na kolejne. W każdym razie jeśli chodzi o palenie, to wybrałbym bongo, nic innego na myśl mi nie przychodzi. Najzdrowszym sposobem nadal zostaje waporyzacja, ale my tutaj nie o tym. Pozdro wyluzowani!

BRAK KOMENTARZY