Łódź. Uprawa marihuany w namiocie.

4-tego marca policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową KWP w Łodzi zatrzymali 36-letniego pabianiczania. W swoich namiotach jak podaje policja uprawiał konopie indyjskie. Były to prawdopodobnie growboxy.

Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu 31 krzaków konopi indyjskich i ponad 1.6 kg marihuany wraz ze znaczną ilością skrystalizowanej substancji. Substancja została przesłana do badań celem weryfikacji.

Oprócz powyższych, przedsiębiorczy hodowca posiadał także nawozy, wagę, zgrzewarkę i młynek. Skoro był młynek to i stuff pewnie pierwsza klasa 😉

Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 1.6 kg gotowej marihuany i znaczne ilości skrystalizowanej substancji, która poddana zostanie dokładnym badaniom.

Joanna Szczęsna – rzecznik prasowy policji

Zatrzymany usłyszał zarzuty wytwarzania i uprawy środków odurzających. Za ten proceder grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Myślicie, że to słuszna kara?

Noxim
Noxim
Zwolennik terapii ziołowej, konopnej i innych metod medycyny niekonwencjonalnej. Entuzjasta wszelakiego typu gadżetów wspomagających terapię ziołową. Jego celem jest propagowanie ziołolecznictwa jako metody walki ze swoimi problemami i schorzeniami, zamiast ogólnodostępnych farmaceutyków. Prywatnie audiofil, fan rozwoju osobistego i biznesu.

Podobne artykuły

Komentarze

Advertisment

Instagram

Najpopularniejsze

Jak zmielić susz bez młynka? 8 prostych trików

Mielenie suszu to jedna z najważniejszych pozycji. Jeśli nie zrobisz tego choć TROSZKĘ dobrze, to możesz liczyć się z tym, że nie...

Czy jest możliwa faza po CBD?

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Zdania ekspertów są podzielone. Z mojego punktu widzenia, faza jest możliwa. Jednak nie...