Biała Podlaska. Skitrał narkotyki w lodówce.

Tydzień temu, we wtorek policjanci z Białej Podlaskiej postanowili odwiedzić mieszkanie jednego z obywateli. Mundurowi dostali cynk, że mogą tam znaleźć znaczne ilości środków odurzających.

Na miejscu znaleźli susz roślinny konopi indyjskich, amfetaminę i tablety.

Wszystkie z powyższych były spakowane w woreczki strunowe i schowane w lodówce. Po przeprowadzeniu wstępnych badań potwierdzono, że są to narkotyki. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 200 porcji dilerskich. Dokładnej wagi zabezpieczonych substancji jednak nie znamy.

Zastany w mieszkaniu 26-latek z Białej Podlaskiej został zatrzymany do czasu wyjaśnienia sprawy. Policjanci na poczet grzywien i kar zabezpieczyli jego wszystkie pieniądze zostawiając go bez grosza. Za popełniony czyn grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Noxim
Noxim
Zwolennik terapii ziołowej, konopnej i innych metod medycyny niekonwencjonalnej. Entuzjasta wszelakiego typu gadżetów wspomagających terapię ziołową. Jego celem jest propagowanie ziołolecznictwa jako metody walki ze swoimi problemami i schorzeniami, zamiast ogólnodostępnych farmaceutyków. Prywatnie audiofil, fan rozwoju osobistego i biznesu.

Podobne artykuły

Komentarze

Advertisment

Instagram

Najpopularniejsze

Jak zmielić susz bez młynka? 8 prostych trików

Mielenie suszu to jedna z najważniejszych pozycji. Jeśli nie zrobisz tego choć TROSZKĘ dobrze, to możesz liczyć się z tym, że nie...

Czy jest możliwa faza po CBD?

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Zdania ekspertów są podzielone. Z mojego punktu widzenia, faza jest możliwa. Jednak nie...