spot_img

Marihuana a erekcja | Jak zioło wpływa na Twój wzwód?

Czy kiedykolwiek, gdzieś w głębi swojego umysłu zastanawiałeś się czy zioło wpływa na erekcję?

Wiadomo. Przezorny zawsze ubezpieczony.

I co? I nic w tym dziwnego. Internet jest pełen anegdotycznych opisów erekcji wywołanych spaleniem marihuany. U naszych sąsiadów nazywają to „stoner boner”. Czy marihuana wpływa na erekcje? Cytując wpis od naszych zagranicznych kolegów.

Erekcja pojawiła się nagle, bez żadnego powodu, z wyjątkiem tego, że jej posiadacz był skuty. Cholernie skuty.

Urban Dictionary

Spójrzmy prawdzie w oczy. To zdecydowanie lepszse, niż „whisky dick”. Wiadomo, jak to jest po alkoholu 😉

Reasumując – możesz być spokojny, bracie. Fakty dotyczące używania marihuany i erekcji są co najwyżej niepewne. Jedno badanie sugeruję, że częste używanie konopi indyjskich spowodowało, że mężczyźni w ich badaniu osiągali orgazm zbyt szybko, zbyt wolno lub wcale.

Inne badanie sugeruje, że marihuana może być stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn z wysokim poziomem cholesterolu.

W skrócie? Nie ma konkretnych badań, które mówią o tym, że Twoja erekcja może być zaburzona przez spożywanie konopi, czy marihuany. Jeśli martwisz się o to, jak zioło wpływa na Twoje życie seksualne – wypróbuj różne odmiany i metody konsumpcji. W ten sposób z pewnością sprawdzisz, jak każda odmiana wpływa na Twoje pragnienia i zdolność do działania !

W mojej opinii – wszystko sprowadza się do Twojego umysłu. Odpowiednie nastawienie, to klucz do sukcesu. Stres to żaden pomocnik.

I na koniec – wyluzuj 👍😉

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze