Marihuana a erekcja | Jak zioło wpływa na Twój wzwód?

Czy kiedykolwiek, gdzieś w głębi swojego umysłu zastanawiałeś się czy zioło wpływa na erekcję?

Wiadomo. Przezorny zawsze ubezpieczony.

I co? I nic w tym dziwnego. Internet jest pełen anegdotycznych opisów erekcji wywołanych spaleniem marihuany. U naszych sąsiadów nazywają to “stoner boner”. Czy marihuana wpływa na erekcje? Cytując wpis od naszych zagranicznych kolegów.

Erekcja pojawiła się nagle, bez żadnego powodu, z wyjątkiem tego, że jej posiadacz był skuty. Cholernie skuty.

Urban Dictionary

Spójrzmy prawdzie w oczy. To zdecydowanie lepszse, niż “whisky dick”. Wiadomo, jak to jest po alkoholu 😉

Reasumując – możesz być spokojny, bracie. Fakty dotyczące używania marihuany i erekcji są co najwyżej niepewne. Jedno badanie sugeruję, że częste używanie konopi indyjskich spowodowało, że mężczyźni w ich badaniu osiągali orgazm zbyt szybko, zbyt wolno lub wcale.

Inne badanie sugeruje, że marihuana może być stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn z wysokim poziomem cholesterolu.

W skrócie? Nie ma konkretnych badań, które mówią o tym, że Twoja erekcja może być zaburzona przez spożywanie konopi, czy marihuany. Jeśli martwisz się o to, jak zioło wpływa na Twoje życie seksualne – wypróbuj różne odmiany i metody konsumpcji. W ten sposób z pewnością sprawdzisz, jak każda odmiana wpływa na Twoje pragnienia i zdolność do działania !

W mojej opinii – wszystko sprowadza się do Twojego umysłu. Odpowiednie nastawienie, to klucz do sukcesu. Stres to żaden pomocnik.

I na koniec – wyluzuj 👍😉

Noxim
Noxim
Zwolennik terapii ziołowej, konopnej i innych metod medycyny niekonwencjonalnej. Entuzjasta wszelakiego typu gadżetów wspomagających terapię ziołową. Jego celem jest propagowanie ziołolecznictwa jako metody walki ze swoimi problemami i schorzeniami, zamiast ogólnodostępnych farmaceutyków. Prywatnie audiofil, fan rozwoju osobistego i biznesu.

Podobne artykuły

Komentarze

Advertisment

Instagram

Najpopularniejsze

Jak zmielić susz bez młynka? 8 prostych trików

Mielenie suszu to jedna z najważniejszych pozycji. Jeśli nie zrobisz tego choć TROSZKĘ dobrze, to możesz liczyć się z tym, że nie...

Czy jest możliwa faza po CBD?

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Zdania ekspertów są podzielone. Z mojego punktu widzenia, faza jest możliwa. Jednak nie...