spot_img

Sposoby na palenie marihuany

Czy potrzebujemy do tego specjalnych „narzędzi”?

W jaki sposób palić marihuanę?

Nie raz na wypadzie ze znajomymi co rusz poznaje nowy sposób na palenie marihuany. Ludzie są w stanie wymyślać naprawdę wiele sposobów, za co ich szanuje oczywiście 😎. Ja to zawsze byłem osobą, która musiała mieć przy sobie małe bongo, bletki czy lufkę. Inne metody nie wchodziły w grę. O tym też pogadamy jak co! Zaczynajmy.

Palenie jointa. Czyli kręcenie blanta z bletek.

Jak wiadomo pierwszy sposób, który przychodzi do głowy to bletki. No więc co, zakupujemy blety, filterki i kręcimy jointa.
Ps. mam dla was rabat na pewnej stronce, wystarczy wpisać przy zakupie „luzuje” by schwytać 5% na wszystkie blety 👌. Link do stronki.
Jak skręcić takiego jointa jeszcze pokaże w przyszłym wpisie, więc stay tunned wyluzowani 😁.

bletki do palenia marihuany
Bletki RAW.

Najprostszy i tani sposób – palenie z lufki.

Lufka. No palenie z lufki nie jest czymś trudnym, wystarczy zaopatrzyć się w lufkę i nabić odpowiednią ilość suszu. Gorzej z wyborem lufek, bo w ofertach możemy przebierać całe dnie

Lufka do palenia marihuany
Lufka z grubego szkła, popularny bowl.

Najpopularniejszy sposób na palenie, bongo!

Coś co palacze lubią najbardziej. Bongo. Sam uwielbiam korzystać z bongosa, jest to dla mnie najlepsza forma zaraz po waporyzacji. Chociaż efekty są trochę inne, wiadomo i waporyzacja jest bezpieczniejsza dla zdrowia. Bongo to w pewnym sensie rytuał. Siadasz, wsadzasz, odpalasz – czy to sam czy ze znajomymi, zawsze jest tak samo fajnie. W bongosach również można przebierać bez końca. Filtracje, różne rodzaje wielkości i nawet kolorów. W swoim życiu przekopciłem już chyba 15 różnych bongosów 😜!

bongo do marihuany

Bongo Chongz znalezione na jarajto.pl

Waporyzacja nie ma nic wspólnego z paleniem!

No i oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj waporyzatorów. Waporyzatory stają się co raz bardziej popularne, dzięki temu, że podczas uwalniania substancji z suszu nie wytwarzają substancji smolistych. Jest to wielki plus, oczywiście niejeden, bo można ustawić sobie dowolną temperaturę, wsypać zazwyczaj tyle ziół ile chcemy i przebierać w rodzajach ogrzewania.

waporyzator do marihuany
Waporyzator PAX 2.

Alternatywne sposoby palenia ziółek.

Butla! Lub montowanie bociana, jak kto woli 🤐. Co prawda do butli i tak potrzebujemy lufki ale w każdym monopolowym powinniśmy dostać te klasyczną lufkę. Można kombinować ale po co?

ekipa wiadro

Drugi sposób jaki znam to wiadro, sam tego nie polecam ale zapewne większość z was miała styczność z wiadrem.

palenie marihuany z butli

Możecie też zrobić lufkę z jabłka, polecam – fajny smak i miłe odczucia 😁

palenie marihuany z jabłka

To takie najbardziej znane i użytkowane metody. Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi, to dawajcie znak w komentarzach wyluzwani!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze