spot_img

Najmocniejsze odmiany marihuany na świecie

Jakie są najmocniejsze odmiany marihuany? Spekulacje dotyczące Future #1

Zanim przejdziemy do rankingu najmocniejszych odmian, warto wspomnieć o Future #1. Skąd się wziął? Dlaczego uważano, że wyniki badań zostały sfiksowane?

Future #1 to krzyżówka Gorrila Glue oraz Starfightera F2. Chłopaki z 7 Points by stworzyć Future #1 posadzili 12 nasion, z czego 9 było żeńskich. Future #1 był najlepszy. Posiadał 32,5 % THC, co jest wręcz niemożliwym wynikiem ponieważ przystało nam mówić, że maksymalne stężenie THC w marihuanie przypada liczbie 30%. Jednak 7 Points się nie poddało. Po roku oddali do analizy renomowanemu laboratorium szczyt, który po trzykrotnym badaniu osiągnął aż 37,28%! Rekordowy wynik. Wiele osób uważało, że to ściema – chcieli powtórzyć badania ponieważ był to pierwszy taki przypadek w zielonym świecie. Zarzucano firmie, zarówno 7 Points, jak i MRC Labs, że wyniki zostały sfałszowane. Koniec końców przyznano im laury. Chłopakom gratulujemy osiągnięcia niemożliwego. Przynajmniej według mnie 😁. Sami przyznali, że takie palenie jest dla nich zbyt mocne i lepiej się skupić na strukturze terpenów niż na mocy kwiatu, jednak sam fakt jest zaskakujący. Zadajmy sobie pytanie „Po co komu tak mocne palenie?” No właśnie… 😜

Najmocniejsze odmiany marihuany v2

Przeszliśmy przez krótką historię o Future (#1). Czas na resztę najmocniejszych odmian THC na świecie.

Chemdawg

Przed Future #1 ustanawiał rekordy w stężeniu THC. 32,13% brzmi naprawdę kusząco. Szczep ten jest znany na całym świecie i ceniony przez artystów, ponieważ według niektórych „otwiera umysł”. Co się dziwić przy takim stężeniu 😃. Co prawda odmiana ta jest owiana tajemnicą, po dziś dzień mogą kierować nami tylko domysły z czego została stworzona jednak eksperci jednoznacznie stawiają na Sativę z Nepalu i Tajlandii.

Jack Herer

Odmiana stworzona na cześć Jacka Herera. Chyba nigdy nie wyjdzie z mody, kto próbował ten wie jak działa Jack. Sativa, posiadająca stężenie ok. 17,5% THC. Polecam z całego serduszka 😎

Ghost Train Haze

Ghost Train Haze ma podzielone opinię, niektórzy mówią, że jest za mocny, inni zaś, że jest to najlepsza odmiana z jaką kiedykolwiek mieli styczność, ilu ludzi tyle opinii ✌. Ja nie miałem przyjemności próbować. Stężenie THC oscyluje w granicach 30%, a sama odmiana to 70/30 Sativa/Indica. Czyli wiadomo czego możemy się po niej spodziewać 🙌.

Kosher Kush

Kusher Kush zdobył wiele pozytywnych opinii i aż 3 nagrody! Jest to jeden z najbardziej „medycznych” szczepów marihuany. 29% THC z dużą przewagą Indica pomaga w leczeniu wielu schorzeń, bólów czy depresji.

Co myślicie wyluzowani? Jaką odmianę byście wzięli na próbę? 😁

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze