spot_img

Mike Tyson aka Tyson Ranch

Mike Tyson jest znany przede wszystkim z tego, że jest bokserem, jednak mediom nie umykało jego szalone życie w którym nie brakowało substancji odurzających, takich jak kokaina. Pewnego razu spróbował mairhuany i wtedy jego życie zmieniło się diametralnie o 180 stopni.

Luksusowy ośrodek

Mike Tyson mówi wprost: „Marihuana pomogła mi wyjść z dołka, dzięki niej pozbyłem się bólu. Dziś jestem znacznie spokojniejszym człowiekiem”. Obiecujące stwierdzenie z którym oczywiście się zgadzamy. Mike chcąc promować zdrowie i dobre samopoczucie, wsiadł w zieloną w branżę w 2016 roku oferując produkty konopne i odmiany konopi najwyższej jakości. Jednak to nie wszystko, co planował Mike.

Wpadł na pomysł, by jeszcze bardziej pomagać ludziom poprzez terapie konopną. Skoro mu pomogła, to czemu sam nie może pomóc tym ludziom – twierdzi Mike. I właśnie po tych słowach zaczęła się budowa największego legalnego imperium marihuany na świecie. W założeniu ma to być ośrodek z luksusowym hotelem, dużą otwartą przestrzenią i wieloma atrakcjami. Ośrodek ten ma na celu promować zdrowy tryb życia przy pomocy marihuany! Prócz tego, Mike chce by odbywały się tam przeróżne festiwale, a ludzie w ośrodku czuli się jak w domu.

Gdzie znajdzie się ośrodek Tyson Ranch?

W Kalifornii. Jak wiadomo w Kalifornii od wielu lat marihuana jest legalna, a jej rekreacyjne używanie dozwolone jest od 2018 roku. Ośrodek będzie liczył około 169 hektarów. Co dokładnie w nim znajdziemy jeszcze owiane jest tajemnicą, wiemy tylko, że będzie można spędzić tam wakacje w kempingu lub hotelu. My trzymamy kciuki, bardzo chętnie byśmy tam się wybrali!

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze